Pobyt ve tmě

cesta k sobě

O Tmě

Síla tmy je jemná a přesto velmi silná, umožnuje napojení na tvoje Vyšší JÁ, které ví, kolik uneseš a kolik ti v přítomnosti ve tmě v tichu může poodhalit.

Rozšířené vědomí poukáže směr, kterým se můžeš vydat, postupně se rozvine schopnost „uvědomit si“ a „vědět“ i bez přemýšlení. Pobyt ve tmě může být pro tebe odpočinek a načerpání nových sil, inspirací  na nové nápady,  shledání se sám se sebou, a dostat odpovědi na své hluboce ponořené otázky. 

Tma je velká pomocnice při cestě k sebepoznání. Ukáže ti přesně to, co máš vědět. Pobyt sám se sebou ve tmě ti pomůže uvědomit si staré zajeté vzorce, zranění, strachy, které už nemusíš žít.

Pobyt ve tmě je jednoznačně léčebný nástroj.

Člověk sám sebe nechá umřít, pohřbí svoji osobní důležitost. A znovu si naprogramuje  jaký by chtěl být. Dostane možnost propojit se svojí duší a uvědomit si to podstatné. Je dobré si definovat záměr, se kterým do tmy přichází.

Nové místo

V červnu se stěhuji na nové místo, jakmile budu vědět zdali začnu dělat pobyty ve Tmě, dám na stránky informace. Zatím jsi jdu užívat nový začátek. Všem z celého srdce děkuji, kteří jste prožili právě u Nás pobyt ve Tmě na Držkové, Vaše příběhy mě dali velké poznání o životě a o lidskosti…jak to v té naší hlavě vlastně funguje… jupiiii JEDE SE DÁL. Život nás neustále překvapuje.

tak třeba jednou opět naviděnou

Efí

11

Stravování

Jídlo nosím jednou denně na 24h. Pokaždé přicházím v jinou dobu. Jídlo ti připravím každý den, je bezmasé, vegetariánské. Po příchodu se domluvíme na velikosti porcí. 

K pití budeš dostávat termosku s teplým čajem. Kvalitní a chutnou  vodu z naší studny máš přímo z kohoutku v koupelně. 

10

Konzultace

Respektuji tvůj pobyt v tichu a tvé soukromí. Pomocí vzkazů, které mně můžeš průběžně zanechávat v Magickém boxu, kam ti každý den nosím  jídlo, se budeme domlouvat, na případné konzultaci. Jsem ti neustále k dispozici. Je také možné dát signál potřeby komunikace, když rozsvítíš venkovní světlo, které  má vypínač v tvém pokoji.

7

Cena pobytu

Cena terapie tmou je 1350kč,- na den.

Záloha ve výši 50% celkového pobytu se platí při objednání, doplatek v hotovosti na místě

187 957 2038/3030

Prosím, napište při převodu Váš termín a Vaše jméno do zprávy pro příjemce, děkuji.

V mimořádných případech je možný doplatek pobytu v den nástupu.

Cena obsahuje: pobyt, konzultace se mnou, vegetariánské jídlo a teplé nápoje. V případě předčasného ukončení pobytu z tvé strany peníze nevracím. Zrušení pobytu v dostatečném předstihu, tj. nejpozději  7dnů před nástupem, zálohu vrátím na tvůj účet.

Pobyt ve tmě

Dostaneš možnost, propojit se s tvojí duší

Láska

Hudba

V místnosti máš možnost poslechu hudby. Spolu můžeme navybírat, meditace, audionahrávky, hudbu, která má tvé vibrace.. Nebo si nahrávky  můžeš přivézt z domova uložené na flešce.

 

Čestné prohlášení

Při příjezdu s tebou proberu, prohlášení, které je nedílnou součástí pobytu ve tmě. Účastník svým podpisem  prohlašuje, že je duševně i fyzicky zdravý bez zjevných či skrytých zdravotních obtíží …

Co sebou

Doporučuji si vzít s sebou  psací potřeby a papíry, nejlepší je blok, který má záložku, aby sis mohl-a zapsat všechny své nápady, myšlenky, vize. Vezmi s sebou předměty, které máš rád-a. Velmi přijdou vhod hudební nástroje, ve tmě se úžasně zpívá a improvizuje…

Postel je povlečená, je k dispozici peřina  a deka. Doporučuji si vzít s sebou polštář na který jsi zvyklý. V místnosti máš k dispozici dva, ale může se stát, že tvůj ti bude více vyhovovat.

Parkovat je možné přímo u naší chalupy

V místnosti  na Tmu je elektrické topení, které si můžeš sám regulovat na teplotu, která ti vyhovuje.

Průvodkyně EFÍ

Sedmý den v prvním pobytu ve tmě, jsem ležela nehybně na maserském lehátku, přikrytá TMOU a svou oblíbenou dekou. Byla jsem  uvnitř včelína u svého dobrého kamaráda Andreje a cítila obrovskou svobodu, klid, a snad poprvé v životě i opravdu bezpečí… byla jsem v úplné blaženosti. Tělo jen tak leželo v hlubokém tichu už pár dní, jen tma byla mou společnicí. Blížila se chvíle, kdy mi Andrej s Julkou měli  přijít otevřít dveře a přivítat na světlo.  Náhle přišel vhled, pár minut před opuštění tmy, přišla velmi silná vize.

Jak bych chtěla žít…a být užitečná pro tento svět.

V tu chvíli, kdy se přání dostalo na světlo a já ho vyslovila nahlas před svými přáteli, začaly se dít zázraky..Vize se začala stávat skutečností…a jakou rychlostí.

Přestěhovala jsem se s kamarádkou a její dcerou z města  na Chaloupku, k divoké přírodě, kde nám po zahradě teče  potok z hor. A vytvořily jsme společenství pro ty, co mají chuť a hlavně vnitřní sílu najít smysl života a být v harmonii s okolím a žít spokojeně svůj život.

Jsem spojka na cestě pro ty, co chějí naleznout sebe… Vedu lidi ke klidu a pokoře. Probouzím jim vnitřní sílu. Ne vždy je to cesta lehká. Je podstatné dostávat se k informacím…pomáhat k pochopení, a jakmile člověk pochopí, můžou nastat změny.

 Život je proud energie, která je neustále v pohybu a my se stále vyvíjíme a učíme se s ní.

Jezdí k nám lidé na krátká setkání, pobyty, tráví s námi obyčejné chvíle u vody, v lese, které je navrací k nim samotným, do jejich vnitřního světa..

 Ráda tomu říkám NÁVRAT Domů. 

 

 

Poprosila bych zájemce o pobyt ve Tmě, napsat email s vybraným volným termínem, který jste si vybrali a nebo si můžete zarezervovat termín přes telefon.  Na messengru a  what up neodpovídám, nedá se na všechny dotazy odpovídat. Děkuji za pochopení ,)

email:  halumacka@seznam.cz

tel. 724 896 178

Pobyty ve Tmě jsou jen do konce května