Potní chýš

20.5.

Květnová potní chýš na Držkové

Zveme Vás do potní chýše,  pro očistu těla a emocí. Je to silný rituál, opuštění své komfortní  zóny, jak fyzicky tak psychicky. Je to výborná metoda, kdy ze sebe vše shodíte a s malou skupinkou 10 lidí se očistíte  od toxinů a emočních vzorečků, které se mohou objevit. Tento rituál doprovázíme  šamanským bubnem a spontánním zpěvem. Je na každém jedinci, jestli se přidá, může se stát, že potní chýš bude naopak o tichu…ale taky jsme zažili i hodně veselé chýše…..skupinka vytváří prostor, který pak průběh odvíjí…

DOPORUČENÍ

aspoň 3 dny před chýší je dobré vynechat maso, těžká jídla a alkohol.  V den potní chýše je vhodná lehčí snídaně a pak nechat tělo v klidu bez jídla až do ukončení chýše.

Klidně si přivezte dobroty z domu, domácí chleba, salat, cokoliv co rádi kuchtíte, poté  společně u závěrečného ohně můžeme společně ochutnávat.

Jak probíhá naše potní chýš:

Scházet se můžeme od  13h u nás na zahradě na Držkové. Pomalu společně, budeme připravovat dřevo, a chýš. Rituál začíná za soumraku a skládá se ze tří kol. Po každém kole je možnost se zchladit v potoce. Celý rituál od zahájení od soumraku, trvá přibližně 3 hodiny. Poté je společné sdílení u ohně.

SEBOU

ručník, karimatku, termosku s čajem, teplé oblečení

Pro více informací pište na email

halumacka@seznam.cz

Těším se na společný rituál 

Efí