Červen

9-11. 6.

Poslední akce u Nás na Držkové u Zlína

Život jde dál a my jdeme s ním!
Stěhuji se pomalu z místa, kde jsem vytvořila tuto krásnou knihu.
A stejně tak, jako některé oblečení, obrazy a další věci musím zredukovat i počet vydání, které jsem naskladnila.
Pokud jste někdy tedy pomysleli na to, že byste si knížku chtěli přečíst, nebo ji darovat, tak teď je ta chvíle, kdy si jí pořídit. O víkendu 9.6. do 11.6. jste vítáni u nás na Držkové, přespat můžete ve vlastním stanu. Objednala jsem 150 koláčků od kamarádky z Držkové, kdo by z Vás chtěl přijít pomoc se stěhováním, nebo jen ochutnat místní koláček, zakoupit si mou knihu, skočit si do potoka… spočinout společně u večerního ohně, ráda Vás uvidím. Je možné že se i udělá poslední potní chýš jen toho dřeva už moc není chiii. Nastal čas na poslední setkání u nás u potoku. 😇
 
 

Pro ty zvás,  kdo by jste chtěli k nám přijet a ještě jste u nás nebyli a chcete více informací napište na email

halumacka@seznam.cz

Láska

19.8. do 26.8.

Prázdninové setkání

Seberozvoj nám pomáhá zjistit, kdo opravdu jsme. 

 Tento týden se můžete poznat  s novými lidmi, jdoucími po  podobné cestě sebepoznání.

Prázdninový týden na Valašské roubence, bude pro malou skupinku 12 lidí. Jsou vítány i děti nad 12 let.

 Martin vás bude provázet při rozvaze pohybu v raních hodinách, budeme se také  ladit na svá těla i duši, různými technikami, které uvolnují stres a napětí a tak nastane pozvolna harmonie v nitru. Procházky a práce s tělem nás naladí na společné tempo. Jak příjde moment uvolnění nastanou dny v tichu.

Společně se budem setkávat  u večerního  ohně, kde si můžeme sdílet naše pocity, šamanské bubny a písně nám budou také dělat společnost. 

Radost mou je být v kruhu lidí, kteří jdou ze svých komfortních zón.

člověče poznej sám sebe

Týdení prázdninový pobyt

Lucie Ponikelská

Jsem bývalá modelka a fotografka,  mám zkušenosti s pránou a pobyty ve tmě, kterými v poslední době lidi provázím… Šiju si, maluji, mám ráda dobrodružství a  cestování, nedávno jsem napsala svoji první knihu 9 životů.

Martin Praznovsky

s Martinem je pro mě velká čest spolupracovat, doplnuje pobyt svou lehkostí a srdečnou energií, která ho obklopuje. Povede nás přes rozvahu pohybu.

Rozvaha pohybu. Je to autentická, slovenská metóda sebarozvoja cez telo a pohyb, skúma prepojenie tela a duše. Cielom rozvážneho pohybu je zdravie, radosť, sebavedomie. Skrze túto prácu s telom môžme rozpúštat vlastné obmedzenia v závislosti na našej sile a vôli. Cez prácu s telom tiež môžme rozvíjať cnosti osobnosti, ako je vytrvalosť, oddanosť, pokora. Verím že v každom veku je možné naučit sa telo používať správne. Život ako súvislý pohyb je jednou z mnohých ciest k štastnému a rozvážnemu životu.

Adresa: Valašská Bystřice 20, 756 27 Valašská Bystřice

Cena pobytu je

8 550,-

zahrnuje lektorské a ubytování 

cena nezahrnuje stravu

Ti co budou chtít mít týden bez hmotné stravy mají tu možnost a budou podporováni mentory. Ostatní si mohou společně vařit jídlo. Po vytvoření skupinky pár dní před příjezdem, vytvořím what up  skupinu, kde si můžeme domluvit co kdo koupí. Většinou hodně jídla se odváželo domů, tak je lepší mít jídlo společné a je pak velká radost pozorovat tvoření v kuchyni..

rezervace pobytu je po zaplacení zálohy 2000Kč na tento účet

187 957 2011/3030

*při odhlášení měsíc před pobytem, Vám bude záloha vrácena. Při pozdějším odhlášení se záloha vrací jen když za sebe najdete náhradníka.

KUCHYNĚ

Možnost  vlastního vaření ve velké a prostorné kuchyni s kompletním vybavením – lednice + mrazák, indukční varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, studená i teplá voda, nádobí. Velký stůl s lavicemi. Radio s CD. Z kuchyně je východ na balkon a také schodiště do druhého patra.

LOŽNICE

V přízemí je menši ložnice se dvěma lůžky a v patře druhá se čtyřmi lůžky. V chalupě je k dispozici  jedna dětská postýlka.

KOUPELNA A WC

V přízemí samostatné WC a samostatná koupelna se sprchovým koutem. V patře je druhá prostornější koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC.Září

V září se na Vás těšíme na víkendové akci, kterou pořádá

www.duhovykonik.cz