Vítejte přátelé

pomalu a jistě přichází podzim a tělo dalo najevo at se spomalím. Na pár dní si tu jen tak budu plout.

a tak si tu žiji s kočičkami a sem tam s přáteli na Třezalkové louce.

 

S přáteli jsme postavili Tee Pee moc děkuji Všem za přidání rukou k dílu.

Srpen 2024

17.8. - 24.8.

Prázdninové setkání

Seberozvoj nám pomáhá zjistit, kdo opravdu jsme. 

 Tento týden se můžete poznat  s novými lidmi, jdoucími po  podobné cestě sebepoznání.

Prázdninový týden na Valašské roubence, bude pro malou skupinku 12 lidí. Jsou vítány i děti nad 12 let. Skupina se pomalu a jistě naplňuje.

Ladění na své tělo i duši, o tom bude náš pobyt.

Vyzkoušenými technikami, které uvolnují stres a napětí se budeme společně pozvolna nalaďovat na harmonii v nitru. Dechové cvičení, procvičování své pozornosti, zdravá komunikace se sebou a okolím.. 

Skupinové pobyty mají jedinečné kouzlo, procesi v nás se dějí mnohem intenzivněji.

Jak příjde moment uvolnění nastanou dny v tichu.

Společně se budem setkávat  u večerního ohně, kde si společně vytvoříme bezpečný prostor pro hovory o našem božství.

 ZÁJEMCI nás mohou kontaktovat  na email:

haluma@volny.cz

Radost mou je být v kruhu lidí, kteří jdou ze svých komfortních zón.

Týdenním poznávacím pobytem Vás Provede

Lucie Ponikelská

Jsem bývalá modelka a fotografka,  mám zkušenosti s pránou a pobyty ve tmě, kterými v poslední době lidi provázím… Šiju si, maluji, mám ráda dobrodružství a cestování, nedávno jsem napsala svoji první knihu 9 životů. Baví mě růst, ke svobodnému spokojenému žití.

Martin Praznovsky

s Martinem je pro mě velká čest spolupracovat, doplnuje pobyt svou lehkostí a srdečnou energií, která ho obklopuje. Povede nás přes rozvahu pohybu.

Rozvaha pohybu. Je to autentická, slovenská metóda sebarozvoja cez telo a pohyb, skúma prepojenie tela a duše. Cielom rozvážneho pohybu je zdravie, radosť, sebavedomie. Skrze túto prácu s telom môžme rozpúštat vlastné obmedzenia v závislosti na našej sile a vôli. Cez prácu s telom tiež môžme rozvíjať cnosti osobnosti, ako je vytrvalosť, oddanosť, pokora. Verím že v každom veku je možné naučit sa telo používať správne. Život ako súvislý pohyb je jednou z mnohých ciest k štastnému a rozvážnemu životu.

pojďme být inspirativním příkladem pro naše děti

Adresa: Valašská Bystřice 20, 756 27 Valašská Bystřice

Cena pobytu je

8 550,-

zahrnuje lektorské a ubytování 

cena nezahrnuje stravu

Ti co budou chtít mít týden bez hmotné stravy mají tu možnost a budou podporováni mentory. Ostatní si mohou společně vařit jídlo. Po vytvoření skupinky pár dní před příjezdem, vytvořím what up  skupinu, kde si můžeme domluvit co kdo koupí. Většinou hodně jídla se odváželo domů, tak je lepší mít jídlo společné a je pak velká radost pozorovat tvoření v kuchyni..

rezervace pobytu je po zaplacení zálohy 2000Kč na tento účet

187 957 2011/3030

*při odhlášení měsíc před pobytem, Vám bude záloha vrácena. Při pozdějším odhlášení se záloha vrací jen když za sebe najdete náhradníka.

KUCHYNĚ

Možnost  vlastního vaření ve velké a prostorné kuchyni s kompletním vybavením – lednice + mrazák, indukční varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, studená i teplá voda, nádobí. Velký stůl s lavicemi. Radio s CD. Z kuchyně je východ na balkon a také schodiště do druhého patra.

LOŽNICE

V přízemí je menši ložnice se dvěma lůžky a v patře druhá se čtyřmi lůžky. V chalupě je k dispozici  jedna dětská postýlka.

KOUPELNA A WC

V přízemí samostatné WC a samostatná koupelna se sprchovým koutem. V patře je druhá prostornější koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC.Ladění v Řecku

12.04. - 21.04. 2024

listopad na ostrově Evie

Mám ráda dobrodružství, mám ráda Řecko, mám ráda výzvy. Proto se mi v hlavě zrodil nápad. Chtěla bych podniknout dobrodružnou cestu na ostrov Evie. Na tomto ostrově jsem byla tolikrát, že se to nespočítá ani na všech prstech. Tuto jízdu bych ráda podnikla  s lidmi co mají rádi dobrodružství a nekomfortní situaci berou jako výzvu pro posun.

V pronajatém autě prozkoumáme  ostrov. Na mnoha místech jsou krásné pláže, kde není ani živáčka, horké léčivé prameny, které vytíkají přímo do moře si můžeme spolu vychutnat.

Kdo zvás má chuť na tuto společnou poznávací cestu

napište na můj email, něco málo o Vás.

halumacka@seznam.cz